Kısa Boylu Gelin Adayları İçin Gelinlik Modelleri

Kısa Boylu Gelin Adayları İçin Gelinlik Modelleri

Gelinlik alma düşüncesinde olan ve kısa boylu gelin adayları için gelinlik alışverişi aslında sanıldığı kadar zor değil, hatta doğru model seçildiğinden tam bir avantaj unsuru taşıyor. Çok fazla gelinlik modeli olduğundan öncelikle kısa boylu gelin adaylarının uzak durması gereken modelleri sıralamak daha doğru olacaktır. Kabarık modeldeki gelinlik tipi boyu daha kısa göstereceğinden listeden en önce çıkarılması gerekenler modeller arasındaki ilk sırayı oluşturuyor. Ancak boyu olduğundan uzun gösterecek V yakalı gelinlik modeli kısa boylu gelin adayları için en uygun gelinlik modelleri arasından yer almaktadır.

Uzun Boylular Hangi Model Gelinliği Tercih Etmeli?

Uzun boylu gelin adayları bir de topuklu giyince boylarının çok uzun gözükmesinden rahatsız olabiliyor. Dolasıyla kabarık modeldeki gelinlikler uzun boylu gelin adaylarının boylarını kestiği için genel bir ilgi bu modellerde oluşabiliyor. Ancak kabarık gelinlik modelleri tercih etmeyen adaylar sırt dekolteli bir gelinlik ile zarafet ve şıklıklarını bir gelinlik için toplayabilirler.

Abiyeler İçin Çanta Seçimleri Ne Olmalı?

Şıklıklarını abiye yanında zarif bir çanta ile pekiştirmek isteyen kadınlar için en doğru seçimi yapmanın yolu renk ve boyut tercihlerinden geçiyor. Sıcak renkteki abiyeler için özellikle kırmızı bir abiye yanında en çok tercih edilen parıltılı ve kırmızı hem bir zıtlık hem de asalet katan siyah rengini tercih edilebilir.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Sanal Ofis İmkanları Nelerdir?

Sanal Ofis İmkanları Nelerdir?

Gabardin Kumaş Çeşitleri Nelerdir?

Gabardin Kumaş Çeşitleri Nelerdir?

Kanvas Tablo Duvar Modelleri

Kanvas Tablo Duvar Modelleri

Ev Tadilatı Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ev Tadilatı Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir