Sosyal Bir Kurum Olabilmek İçin Salesforce

Sosyal Bir Kurum Olabilmek İçin Salesforce

Firmanızda daha akıcı, daha etkin bir organizasyon elde ederek büyümeye yardımcı olmak adına dünyanın ve Türkiye’nin en popüler ve en iyi uygulamasını olan salesforce crm yazılımını tercih edebilirsiniz. Genel olarak bakıldığında internet tabanlı ve mobil cihazlar üzerinden çalışan mobil uygulama bir bulut ekosistemidir. İş, pazarlama, servis ve satış alanlarında eksiksiz bir ekip çalışması sunmaktadır.

Sınırsız sürümlerde yönetici atayabilir, eğitim ve geliştirme için test ortamları kullanabilir, mobil özellikleri tamamen özelleştirebileceğiniz gibi sınırsız uygulamalar için artırılmış depolama alanı limitleri de bulunmaktadır. 7*24 Premier destek bulacağınız bu sürüm profesyonel olarak çalışan kurumlar için satış alanında çok önemli ciro başarıları getirecektir. Bu alanda salesforce crm demo sürümü kullanabilmek için internet üzerinden indirmek yeterli olacaktır.

Bu sürümün yanında sadece özelleştirmeler yapabileceğiniz kurumsal sürümde iş akışınız üzerine onaylamalar yapabileceğiniz, satış bölgesi yöntemini kullanabileceğiniz entegre özelliğinden faydalanabileceğiniz bir sürüm olmaktadır. Profesyonel sürümde genel olarak bakıldığında farklı büyüklüklerdeki firmaların ihtiyaçlarını ortalama olarak karşılayabilecek bir CRM çözümü olacaktır. Tüm sürümlerde temel satış ve pazarlama uygulamaları bulunmaktadır. Demo sürümleri incelendiğinde bu fırsatlardan firmanızın da yararlanması adına salesforce Türkiye yetkili satıcılarına ulaşarak firmanızın ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılayacağı sürümü seçebilirsiniz. Bu aşamadan sonra firmanız çok daha müşteri odaklı bir organizenin parçası olacak ve satış alanında müşterilerinizin paylaşımları ve beğenileri size yön gösterecektir.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Kişiye Özel Mobil Oyunlar

Kişiye Özel Mobil Oyunlar

Ostim Etiket Ve Dijital Baskı Hizmet Bütünlüğü

Ostim Etiket Ve Dijital Baskı Hizmet Bütünlüğü

Güvenlik Görevlilerine Destek Güvenlik Kameraları

Güvenlik Görevlilerine Destek Güvenlik Kameraları

Veri Kurtarmada Türkiye’nin Profesyonel İsmi

Veri Kurtarmada Türkiye’nin Profesyonel İsmi

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir