Veri Kurtarmada Türkiye’nin Profesyonel İsmi

Veri Kurtarmada Türkiye’nin Profesyonel İsmi

Türkiye elektronik cihazlar olan bilgisayar, flash bellek, video kameralar, mobil telefonlardan verilerin kaybı nedeniyle mağduriyete uğrayan birçok insan gördü. Bazen çok önemli delillerin yok olmasına kadar giden bu vakalarda veri kurtarma firmalarının ve laboratuarlarının ihtiyacı çok hissedildi. Yurt dışında hizmet veren bu firmalar ülkemizde henüz bilinmiyordu.

Her Firmaya Güvenmeyin

Önceden bilişim desteği veren bazı firmalar veri kurtarma adı altında eski bilindik yöntemleri kullanarak tamamen amatör bir destek veriyordu. Ancak gelişen teknolojiyle kendini profesyonel bir alana çekmiş durumda. Kırılan aletlerden silinme olaylarına kadar her yerden verileriniz itinayla laboratuar ortamında titiz bir çalışmayla çekilip size teslim ediliyor. Ülkemizde veri kurtarma kavramını kazandıran firmamız ile laboratuarlar sayesinde neredeyse çok az kayıp verilmektedir.

Veri Kurtarmada Başarı Oranı

Yüzde doksan beşe kadar başarı gösteren firmamız sizlere veri kurtarma ekibimiz ile destek veriyor. Eskiden kulağımıza gelen duyumlar, artık gerçek oluyor. Silinse dahi titiz bir çalışmayla verilerinizi elinize teslim ediyoruz. Temiz odalarımız ile verileri kurtarıp size anında teslim ediyoruz.

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir