Konya Emlak Firmaları

Konya Emlak Firmaları

Kurumsallaşma sürecini hızlı bir şekilde tamamlayan Enkay İnşaat , 2000 yılında ilk ofisini açarak, firma Konya’da İnşaat ve Konya’da emlak sektöründe küçücük bir ofiste başarılı işler çıkarmıştı. Ali Doğan ve Durali Cömert, firmayı adeta bir bebek gibi büyüttü. Projelerin ardı arkası kesilmeyince Konya’da Emlak ve Konya’da İnşaat sektöründeki arz talep oranlarının doğru oranla artınca Enkay İnşaat projelerini artırdı.

Enkay İnşaat, Konya’da İnşaat ve Konya’da Emlak sektöründe hayata geçirdiği her proje insanların ihtiyaçlarını ve memnuniyetlerini göz önünde bulundurmakta. Konya’da İnşaat ve Konya’da Emlak sektöründeki bu duruş ve tutumları, kurumsallaşma sürecini hızlandırıp çok kısa bir sürede tamamladı.

Enkay İnşaatın hedefi ise, önce Konya’da, daha sonra da ulusal ve uluslararası inşaat sektöründe marka haline gelmek. Bunu da kısa bir sürede tamamlayacağa benzemekte. Çünkü Enkay İnşaat, neredeyse her gün ulusal ve uluslararası inşaat sektöründen temsilcilerini ağırlamakta da ve tecrübe paylaşımında bulunmakta.

Kalitesinden asla ödün vermeyen firma çalışmalarına ara vermeden yeni projeler üretmeye ve inşa etmeye sürdürüyor.

Üretmekten ve çalışmaktan yılmayan Enkay İnşaat, her geçen gün İnşaat sektörüne ciddi yön vermekte ve kurumsallaşmasının da en güzel ve en uygun şekilde tamamlayan firma konumunda. Enkay İnşaat, Konya’da Emlak sektöründe de örnek olmuştur.

Konya’da Emlak sektörünün canlılığı Enkay İnşaat’ın inşa ettiği konutlarla artmıştır. Elle gösterilir parmak ısıttırılır projelerle Konya’nın tarihi yapısına ve gelişimine uygun konutlar inşa etmektedir.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Doğru Banyo Uyumu

Doğru Banyo Uyumu

Belgeli ve Özel Eğitimli Uzman Terapist Hizmeti

Belgeli ve Özel Eğitimli Uzman Terapist Hizmeti

Bakırköy Parça Eşya Taşımacılığı

Bakırköy Parça Eşya Taşımacılığı

Üsküdar Evden Eve Nakliyat

Üsküdar Evden Eve Nakliyat

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir