Gana Vizesi Nasıl Alınır?

Gana Vizesi Nasıl Alınır?

Gana dünya ülkeleri içerisinde popülaritesi çok yüksek bir ülke olmasa da insanların buralara çeşitli nedenlerden dolayı gitmek istediklerini bilmekteyiz. Vize başvuru sürecinde dikkat edilmesi gerekenlere özen gösterilmesi halinde herhangi bir problemle karşılaşılmayacağı gibi vize başvuru süreci hızlı bir biçimde tamamlanacaktır.

İş gerekçesiyle Gana’ya gidecek olanların Gana ticari vizesi’ne ihtiyaç duyacağını söylemek mümkün.

Gana Ticari Vizesi Almak için Gerekli Evraklar

Geçerli bir pasaport, 4.5 cm x 6 cm boyutlarında 4 adet biometrik fotoğraf, sarıhumma aşı kartı a4 fotokopisi, 4 adet vize başvuru formu, banka hesap dökümü, otel rezervasyonu, uçak biletleri, vize başvuru dilekçesi, davetiye gönderenin telefon, adres, pasaport ve kimlik fotokopisi, şirketiniz için İngilizce vize talep dilekçesi ve evrakları, Gana firmasından antentli kağıda elçiliğe hitaben vizenin verilmesi için yazılmış davet mektubu. Bu mektupta; adınız, seyahat tarihiniz ve seyahat nedenleriniz yer almalı.

Gana Vizesi Fotoğraf Ölçüleri

4.5 cm x 6 cm boyutlarında fotoğraf, en fazla 6 ay önce çekilmiş olması, arka fonu beyaz olması, tüm yüz hatları net bir şekilde görünmeli, gözlük olmaması, yüz bölgesinin fotoğrafta tam ortalanmış olması , işitme ve benzer cihazlarla çekilmiş fotoğraflara izin verilmekte, dini nedenlerle takılan şapka, başörtüsü gibi unsurlara izin verilmekte. Bunun dışında kalanlara dikkat etmek gerekiyor. Gana’ya gerçekleştireceğiniz seyahat için alacağınız vizede bu hususlara mutlaka dikkat etmelisiniz.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Iqos Sigara Özellikleri

Iqos Sigara Özellikleri

Yalı Baskı Dış Cephe Kaplama Nasıl Yapılır?

Yalı Baskı Dış Cephe Kaplama Nasıl Yapılır?

Garantili Profesyonel Mutfak Ekipmanları

Garantili Profesyonel Mutfak Ekipmanları

Cephe Kaplaması Hakkında Önemli Bilgiler

Cephe Kaplaması Hakkında Önemli Bilgiler

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir