Bişektomi Operasyonu Uzun Mu Sürüyor?   

Bişektomi Operasyonu Uzun Mu Sürüyor?  

Hastalar görünümünden hoşlanmadıkları bir uzuvlarını değiştirme kararlarını uzun süreli düşünme dönemlerinden sonrasında alıyorlar. Bu süreç kaçınılmazdır, normaldir. Kişiler hem ameliyattan çekinebiliyorlar hem de olası risklerin olabileceğinden korkuyorlar. Kapalı burun estetiği gibi ameliyatlarda bazen iz kalabilme ihtimalleri de yer almaktadır. Hastalar, operasyon sonrasında vücutlarından silinmeyecek izler görmek istemiyorlar, bundan endişe duyuyorlar.

Operasyon sonrasında çeşitli şikayetler de hastalardan gelebiliyor. Burun estetiği olmuş hastaların çeşitli istemedikleri durumlarla karşılaştıkları biliniyor. Bu durumları gören hastalar tabii ki daha dikkatli bir şekilde hareket ediyorlar. Revizyon burun estetiği gib bir hastanın iki kere operasyona girmesi de yine endişe sebebi olabiliyor. Estetik cerrahisinde başarı her ne kadar çok yüksek olsa da bazı durumlarda böyle şeylere ihtiyaç duyulmaktadır.

Bişektomi operasyonu almak isteyen hastalarda da benzer bir durum görülebiliyor. İstedikleri görünüme sahip olamayacaklarından çekiniyorlar. Ya beğenmezsem? Ya bir riksi varsa? Hemen bu soru işaretlerine yanıtlar verelim. Hekimler öncesi sonrası şeklinde sizlere gerekli modellemeleri yapacaklardır. Bu karaları verirken rastgele ilerlemeyeceksiniz. Bunun yanı sıra operasyonda risk faktörü sadece bir yanak ağrısı ile sınırlıdır.

Yanak inceltme operasyonu, burun estetiklerine kıyasla çok daha kısa sürelidir. Genel anestezi değil lokal anestezi yapılır. Ayakta işlem yapılır ve kısa süre içerisinde cerrah müdahalesini gerçekleştirir. 30-45 dakikalık bir süreç içerisinde cerrah kesiği açar ve son dikişle operasyonu tamamlar. Operasyon sonrası hemen taburcu sağlanır.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Elektronik Sigara Kullanım Yaşı Kaç Olmalı?

Elektronik Sigara Kullanım Yaşı Kaç Olmalı?

Yanak Dolgusu Hakkında Tüm Merak Edilenler

Yanak Dolgusu Hakkında Tüm Merak Edilenler

Termal Spa Yararlı Mı?

Termal Spa Yararlı Mı?

Lazer Tedavisinde Her Yaşa Uygulanır mı?

Lazer Tedavisinde Her Yaşa Uygulanır mı?

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir