Belediye Forum Elektronik Belediyecilik

Belediye Forum Elektronik Belediyecilik

Dijital dünyanın şahlandığı gündelik yaşantımız sürecinde, siyasetin de bu dijital ortamdan nemalanmakta olduğunu görebiliyoruz. En son, belediyelerin canlı yayın ile toplantılarını paylaşıyor olmasına denk gelmiştik. Şimdi ise artık bunun da ötesine geçmiş olan e-belediye anlayışıyla karşı karşıyayız. Dijital ortamda, belediyecilik hizmetlerindeki yeniliklerin takibi, sokaktaki belediyecilik hizmetlerinin internete de taşınması sağlanıyor.

Dijital ortamdaki belediyecilik anlayışını üstlenmiş olan, insanlara yardım taşıyan bu tarz belediye forum platformları, birçok konuda yararlılık sunmayı hedeflemektedir. Öncelikli olarak, çeşitli güncel haberlerin takibi sağlanmaktadır. Güncel haberlerin, özellikle de belediyecilik bünyesinde gerçekleştirilen yeniliklerin takibi sağlanmaktadır. Büyükşehir belediyeleri tarafından getirilen maaşlara zam kararları, şehir içinde meydana gelen kaza haberleri gibi güncel haber takipleri yapılıyor.

Hiçbir siyasi partiye veya ideolojiye bağlı olmadan, sadece halkın yararı için hizmetlerinin başında olan belediye forumu bünyesinde, verimlilik ve yararlılık esastır. İç işleri bakanlığına bağlı olarak hizmetlerini, mevcut belediyelerin de bilgi dahilinde yürütmekte olan bu tip dijital platformlarda, gündelik hayata ilişkin birçok şeyi bulabiliyorsunuz.

Şu anda Türkiye genelinde, e-belediyecilik kapsamında hizmetlerini sürdürmekte olan, dijital dünyaya ayak uydurmuş olan 5 adet belediye bulunuyor. Bu belediyeler Antalya Döşemealtı-Giresin Yağlıdere-Antalya Manavgat-Ankara Etimesgut- Muğla Marmaris oluyor. Ancak tabii ki diğer büyükşehir belediyeleri için de haberler, güncel yenilikler bulabiliyorsunuz. Bu noktada sitelerin birçok il adına ve ilçe belediyesi adına takip yaptıklarını belirtmek istiyoruz.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Firma Ekleme Platformu

Firma Ekleme Platformu

Aradığınız Hileler Burada

Aradığınız Hileler Burada

Oyun Hilesi Satın Al

Oyun Hilesi Satın Al

Instagram Etkileşim Arttırma Yöntemleri

Instagram Etkileşim Arttırma Yöntemleri

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir