Bakırköy Parça Eşya Taşımacılığı

Bakırköy Parça Eşya Taşımacılığı

Hakkında pek bilginin bulunmadığı taşımacılık yöntemlerinden olan parça eşya taşımacılığını konuşmak istiyoruz. Bakırköy nakliyat firmalarının hepsinde artık bu tip daha küçük çaplı olan taşımacılık hizmetleri de yer almaktadır. Müşterilerin parça eşya taşımacılığı seçmeleri için de çeşitli sebepleri bulunuyor. İlk olarak bu yöntemin son derece ekonomik olmasıdır.

Parça eşya taşımacılığı sırasında çok daha az iş gücü harcanır. Yakıt tüketimi çok daha azdır. Ambalajlama malzemelerinden tutun da işçiliğe kadar her detay, standart ev taşımacılığına kıyasla daha düşük tutulur. Tabii ki tüm bunlar maliyeti de kısan şeylerdir. Normalde 2000 TL’ye yapılacak taşımacılık hizmetlerinin 500 TL’ye kadar hatta daha da düşük miktarlara kadar indirildiği görülebilir.

Önemli bir konulardan bir tanesi de, Bakırköy evden eve nakliyat sürecinde sigortalı taşımacılık yapılıyor olmasıdır. Eşyalarınızın miktarı az diye firmalar sigortalama yapmaktan vazgeçemezler. Sizler müşteriler olarak bu hizmet hakkını talep etmelisiniz. İşinizi şansa bırakmak yerine sigorta hizmetlerini almalısınız. Parça eşya taşımacılığında yer alıyor olsanız da, sigorta konusuna özen göstermeliyiz.

Evden eve nakliyat Bakırköy konusunda dair unutulmaması gereken bir durum da eşyalarınızın söküm işlemlerine tabii olmayacaklarıdır. Burada daha çok söküm ve demontaj işlemlerine ihtiyaç duyulmayan eşyalarınız taşınır. Mesela çamaşır makinesi, tekli koltuk, bilgisayar koltuğu, masaüstü ekran, LCD Plazma… Eşyalarınızın listesi yapılır, uygun araçlar seçilir. En uygun fiyatlandırma eşliğinde eşyalarınızın taşınması sağlanır.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Doğru Banyo Uyumu

Doğru Banyo Uyumu

Belgeli ve Özel Eğitimli Uzman Terapist Hizmeti

Belgeli ve Özel Eğitimli Uzman Terapist Hizmeti

Konya Emlak Firmaları

Konya Emlak Firmaları

Üsküdar Evden Eve Nakliyat

Üsküdar Evden Eve Nakliyat

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir